Why Elanus?

To develop a good CRM software, a multidimensional team is needed. In the first place, artistic designers should design a good user interface for it, on the other hand, an expert programming team should develop a strong foundation for it, and in the last step, experienced managers and businessmen should scrutinize the needs using their experience. Elanus assigns such a team to your project so that all of the following items will be actualized:

• Effective software performance in reality and not just on paper

• Considering the possibility of software development and its scalability in the future

• Designing a smooth and simple process for the software so that all sales forces can manage their work without thinking too much

• Considering the security and level of access (considering that the company's critical data is stored in the software)

• Strong and continuous support, without the feeling of disruption and difficulty

حفظ روابط با مشتریان فعلی و افزایش مشتریان آینده

طراحی نرم افزار CRM و باشگاه مشتریان

ارتباط با مشتریان شاید حیاتی ترین موضوع برای رشد و گسترش کسب و کار باشد. از طرفی در تعامل با مشتریان موجود و مشتریان بالقوه، داده های زیادی به دست می آید. اما مدیریت همه آن داده ها و استفاده صحیح از آنها، بدون ابزارهای مناسب، کاری دلهره آور است. برای این منظور نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM موجود است.

بنابراین با تجهیز به یک نرم افزار CRM خوب می توانید شاهد حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید و گسترش کسب و کار خود باشید.

+0

سال تجربه

+0

کارشناسان تیم ما

%0

رضایت مشتری

+0

کشورهای طرف همکاری
کاری که ما انجام می دهیم

چرا CRM و نرم افزار باشگاه مشتریان طراحی کنیم

مشاوره

اتوماسیون کسب و کار

ما نرم افزاری برای اتوماسیون کسب و کار می سازیم که به شما در حفظ بهره وری کسب و کار کمک می کند. تیم ما مطمئن می شود که نرم افزاری را در اختیار شما قرار می دهد که بهره وری و فرآیند را افزایش می دهد.

توسعه نرم افزار سفارشی

ما توسعه نرم افزار سفارشی را ایجاد می کنیم که عملکرد برتر و عملکرد پیشرفته را برای راه حل های نرم افزاری ارائه می دهد. ما نرم افزاری می سازیم که نیازها و رشد کسب و کار شما را برآورده می کند.

تضمین کیفیت

در الانوس اعتقاد بر این است که نتایج با کیفیتی را به مشتریان ارائه دهد. ما پروژه ها را پس از تست مناسب راه اندازی می کنیم.

چرا CRM و نرم افزار باشگاه مشتریان طراحی کنیم

الانوس با داشتن تجربه همکاری مستمر با کسب و کارهای مختلف و به منظور کمک به فرآیندهای وفاداری مشتریان، طی پنج سال اخیر نرم افزار باشگاه مشتریان را در سازمان های طرف قرارداد خود طراحی و پیاده سازی کرده است. همچنین با توجه به تقاضای زیاد صاحبان مشاغل، نرم افزار باشگاه مشتریان با مکانیزمی جدید برای استقرار در مجموعه های دیگر به بازار عرضه شد.

نرم افزار باشگاه مشتریان گرانش محصولی از شرکت راهکارهای خلاق الانوس می باشد که با توجه به نیاز شرکت ها، برنامه های بازاریابی فروشگاه های اینترنتی و با هدف افزایش تکرار خرید در فروشگاه های فیزیکی قابل توسعه و سفارشی سازی می باشد.

صرفه جویی در زمان

با یک نرم افزار CRM خوب، دیگر نیازی به هدر دادن زمان برای وارد کردن دستی اطلاعات، ارسال چندین ایمیل و به خاطر سپردن وظایف مربوط به مشتریان ندارید، زیرا تمام این فرآیندها خودکار هستند.

مدیریت کارآمد داده ها

تمامی اطلاعات مشتریان شما و تعاملات و ارتباطات با آنها به صورت سازماندهی شده در نرم افزار CRM ذخیره می شود و شما می توانید با مراجعه به این اطلاعات متمرکز و بررسی آنها به راحتی آنها را تحلیل و بررسی کنید. به این ترتیب دیگر نیازی نیست به دنبال اطلاعاتی در مورد یک مشتری خاص یا گروهی از مشتریان باشید که اشتراکاتی با هم دارند.

تقویت ارتباطات تیمی

حفظ ارتباط اعضای تیم با مشتریان و مطلع نگه داشتن همه اعضا از آنچه اتفاق می افتد، از کار مجدد جلوگیری می کند، کارایی تیم را افزایش می دهد و از سردرگمی اعضای تیم جلوگیری می کند.

درک بهتر مشتریان

با ذخیره و نگهداری اطلاعات مشتری و نحوه تعامل آنها با کسب و کار و محصولات شما، می توانید ایده بهتری از نیازهای مشتری داشته باشید و در نتیجه خدمات مشتری را بهبود ببخشید و اعتبار خود را نزد مشتریان افزایش دهید.

۱۵۰+ پروژه بین‌المللی

نمونه کارها

ارائه بیش از ۱۵۰ نرم‌افزار توسعه‌یافته، با رضایت بیش از ۹۵٪ مشتریان

مشاوره رایگان

علاوه بر تیم متخصص و خلاق و قیمت مناسب، کیفیت بالای محصولات، دلیل اصلی انتخاب شرکت اِلانوس برای همکاری است.

برای همکاری با اِلانوس، میتوانید از طریق ارسال ایمیل، ارسال  پیام به واتساپ و تلگرام و یا برقراری تماس به شماره‌های ثابت اقدام نمایید.

پس از دریافت پیام شما، تیم فنی ما برای بررسی دقیق تر پروژه و همکاری، جلسه آنلاین برگزار خواهند نمود.

پس از شروع همکاری، جزئیات وظایف توسط مدیر پروژه مشخص می شود و کلیه فعالیت ها بر اساس مدل اسکرام در قالب روش چابک مدیریت می شود و گزارش پیشرفت پروژه در بازه های زمانی برای کارفرما ایمیل می شود.

سوالات متداول
تماس با ما