Intro
برگزاری انواع کلاس ها به صورت آنلاین و بدون محدودیت

طراحی و پیاده سازی وبسایت اختصاصی

گاهی اوقات مدیر یک مجموعه چیزی را برای وب سایت سازمان یا شرکت خود در نظر می گیرد که قابل پیاده سازی در پلتفرم های آماده نیست و نیازمند توسعه یک پلتفرم سفارشی است. اما آیا ارزشش را دارد که یک وب سایت سفارشی برای شما بسازید؟ هزینه توسعه یک وب سایت سفارشی چقدر است؟ آیا راه حل جایگزینی برای شما وجود دارد؟ تمامی این موارد در مشاوره اولیه ای که با کارشناسان ما خواهید داشت روشن خواهد شد.

در نهایت، اگر تصمیم به توسعه یک وب سایت سفارشی دارید، الانوس تیمی از متخصصان فنی و هنری را به پروژه شما اختصاص می دهد تا به نتیجه دلخواه برسید.

+0

سال تجربه

+0

کارشناسان تیم ما

%0

رضایت مشتری

+0

کشورهای طرف همکاری
کاری که ما انجام می دهیم

چرا یک وب سایت سفارشی ایجاد کنیم؟

مشاوره

وب سایت تجارت الکترونیک

تیم ما یک وب سایت تجارت الکترونیک ممتاز را برای جذب مشتریان و تجارت مدرن ارائه می دهد. توسعه وب سایتی که ما ارائه می دهیم عملکرد بالایی دارد و خود خلاقانه ای در آن وجود دارد.

توسعه وب با PHP

ما توسعه وب باPHP را با ترکیبی عالی از فناوری طراحی کردیم. ما مایل به ایجاد نتایج برجسته برای مشتریان شما هستیم.

طراحی و توسعه با ASP.Net

تیم ما در الانوس یک وب سایت تجاری قابل اعتماد ارائه می دهد. ما به شما کمک می کنیم تا به اهداف تجاری آینده خود برسید. توسعه‌دهندگان الانوس وب‌سایت‌هایی با عملکرد و کسب‌وکار در سطح جهانی می‌سازند.

طراحی و توسعه با پایتون

ما بهترین در کلاس برای ارائه راه حل های وب با توسعه برتر پایتون هستیم. توسعه دهندگان با تجربه ما برای ارائه بهترین راه حل ها و توسعه پایتون به مشتریان سازگار شده اند.

طراحی و توسعه با لاراول

الانوس یکی از قابل اعتمادترین شرکت های توسعه لاراول بوده است. توسعه‌دهندگان ما چارچوب‌های منحصربه‌فردی ایجاد می‌کنند تا نتایج با رتبه‌بندی بالا را به مشتریان در کسب‌وکار ارائه دهند.

توسعه با ROR

در الانوس، تیم توسعه دهندگان ROR ما بسیار با تجربه و ماهر است تا وب‌سایت را بر اساس نیازهای کسب‌وکار شما مقیاس‌بندی کند. ما نیازها و منابع شما را با روش های مناسب برای ارائه راه حل برآورده می کنیم.

چرا وب‌سایت اختصاصی ایجاد کنیم؟

حذف محدودیت‌ها

امروزه اکثر شرکتها از پلتفرم‌های آماده یا CMS برای طراحی سایت استفاده می کنند. این راه حل در اکثر موارد کارآمد بوده و تمامی نیازهای کارفرما را برطرف می کند. اما اگر ایده ای دارید که در قالب این پلتفرم ها قابل اجرا نیست، می توانید با توسعه یک وب سایت سفارشی، تمامی محدودیت ها را حذف کنید.

از مناسب ترین راه‌حل استفاده کنید

برای توسعه یک وب‌سایت اختصاصی، نیازهای شما به طور خاص اندازه گیری و فهرست می شوند و بر اساس این نیازها، مناسب ترین راه کارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برای شما انتخاب و استفاده می‌شود.

ایجاد تمایز و منحصر به فرد بودن

با توجه به اینکه اکثر شرکت ها از قالب های آماده برای وب سایت خود استفاده می کنند، ایجاد بستری ویژه برای شما باعث ایجاد تمایز بین رقبا و منحصر به فرد بودن در دید مشتری می‌شود.

انعطاف پذیری

در هر نقطه از مسیر، اگر با توجه به تحلیل های انجام شده و مشاهده رفتار کاربران، به این نتیجه رسیدید که باید تغییراتی در وب سایت ایجاد شود، این تغییرات بدون هیچ محدودیتی طراحی و اجرا می‌شود.

۱۵۰+ پروژه بین‌المللی

نمونه کارها

ارائه بیش از ۱۵۰ نرم‌افزار توسعه‌یافته، با رضایت بیش از ۹۵٪ مشتریان

مشاوره رایگان

علاوه بر تیم متخصص و خلاق و قیمت مناسب، کیفیت بالای محصولات، دلیل اصلی انتخاب شرکت اِلانوس برای همکاری است.

برای همکاری با اِلانوس، میتوانید از طریق ارسال ایمیل، ارسال  پیام به واتساپ و تلگرام و یا برقراری تماس به شماره‌های ثابت اقدام نمایید.

پس از دریافت پیام شما، تیم فنی ما برای بررسی دقیق تر پروژه و همکاری، جلسه آنلاین برگزار خواهند نمود.

پس از شروع همکاری، جزئیات وظایف توسط مدیر پروژه مشخص می شود و کلیه فعالیت ها بر اساس مدل اسکرام در قالب روش چابک مدیریت می شود و گزارش پیشرفت پروژه در بازه های زمانی برای کارفرما ایمیل می شود.

سوالات متداول