دوستی با گوگل به معنای گشودن دروازه جدیدی به روی مشتریان است

بهینه سازی برای موتور های جستجو

امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که با کوچکترین سوال، به سایت گوگل مراجعه نکند. همچنین هرکسی که به دنبال خدماتی است یا قصد خرید محصول خاصی را دارد، اولین گزینه گوگل است. بنابراین، اگر فکر می کنید که خدمات شما کیفیت بالایی دارد یا محصول منحصر به فردی دارید، پنجره اصلی برای دستیابی به مشتری هدف، این موتور جستجوی محبوب است.

البته پیش از هر چیز ، باید به گوگل ثابت کنید که یک سرویس عالی یا یک محصول منحصر به فرد دارید. برای این کار باید به زبان گوگل صحبت کنید. این نیز با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو امکان پذیر است.

+0

سال تجربه

+0

کارشناسان تیم ما

%0

رضایت مشتری

+0

کشورهای طرف همکاری
کاری که ما انجام می دهیم

چرا سئو نیاز اصلی هر سایتی است؟

مشاوره

سئو

ما تیمی از کارشناسان داریم که با تاکتیک‌ها و استراتژی‌های هوشمند ما به شما کمک می‌کنند تا در رتبه‌بندی بالا قرار بگیرید. ما با سئوی خود به شما در ایجاد نام تجاری در بالای کسب و کارتان کمک خواهیم کرد.

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی اهمیت کلیدی در جذب مخاطب دارند. تیم ما در الانوس به شما کمک می کند تا با مخاطبان گسترده تر، پلتفرم نمایش محصول مناسب و دیده شدن ارتباط برقرار کنید.

PPC

استراتژی های بازاریابی PPC نتایج فوری برای ایجاد آگاهی از برند در بین مخاطبان به شما می دهد. تیم ماهر ما در کوتاه ترین زمان ممکن به شما نتیجه می دهد.

بازاریابی وابسته

تیم ما درک خوبی از قرار دادن محصول در پلتفرم های مختلف دارد. با بازاریابی وابسته، ما به کسب و کار شما در هر فضای دیجیتال کوچک و بزرگ اکتشاف اخبار می دهیم.

سئوی محلی

ما اهمیت سئوی محلی را در ارتقای برند می دانیم. ما به طور موثر مخاطبان را در یک منطقه خاص هدف قرار می دهیم و کسب و کار شما را ابتدا در آن مکان می کنیم. ما ردپای مجازی قوی از کسب و کار شما در منطقه به جا می گذاریم.

بازاریابی ایمیلی

در هر کسب و کاری، ایمیل مارکتینگ جایگاه بسیار خوبی دارد. در الانوس، ما در مورد بازاریابی ایمیلی تحلیل و ایده‌های کاملی ارائه می‌دهیم که باعث افزایش تعامل مخاطبان و هدف قرار دادن مخاطبان مورد نظر می‌شود.

چرا سئو نیاز اصلی هر سایتی است؟

اعتمادسازی پایدار

حتی اگر کاربری که به دنبال پاسخ است، مشتری شما نباشد، با دریافت پاسخ خود در وب سایت شما، به برند شما اعتماد می‌کند و به یک مشتری بالقوه تبدیل می‌شود.

صدای بلندتر

در دنیایی که رقبای زیادی در بازار وجود دارد و ازدحام جمعیت مانع از رسیدن صدای شما به مشتری می شود، می توانید یک اسپیکر قدرتمند را بردارید و با صدای بلند با مشتری صحبت کنید. برای این کار باید در صفحه اول نتایج گوگل باشید.

تبلیغات موثر و کارآمد

شما می توانید به جای تبلیغات سنتی یک طرفه، به صورت ارگانیک در مقابل دیدگان مخاطب قرار بگیرید و با سودآوری مشتری با او دوست شوید. این بدان معناست که او به دنبال شما بوده است. تو نه؛ کسی که دنبالش می گردد مشتری که به دنبال پاسخ یا محصول خاصی بوده و شما را پیدا کرده است.

۱۵۰+ پروژه بین‌المللی

نمونه کارها

ارائه بیش از ۱۵۰ نرم‌افزار توسعه‌یافته، با رضایت بیش از ۹۵٪ مشتریان

مشاوره رایگان

علاوه بر تیم متخصص و خلاق و قیمت مناسب، کیفیت بالای محصولات، دلیل اصلی انتخاب شرکت اِلانوس برای همکاری است.

برای همکاری با اِلانوس، میتوانید از طریق ارسال ایمیل، ارسال  پیام به واتساپ و تلگرام و یا برقراری تماس به شماره‌های ثابت اقدام نمایید.

پس از دریافت پیام شما، تیم فنی ما برای بررسی دقیق تر پروژه و همکاری، جلسه آنلاین برگزار خواهند نمود.

پس از شروع همکاری، جزئیات وظایف توسط مدیر پروژه مشخص می شود و کلیه فعالیت ها بر اساس مدل اسکرام در قالب روش چابک مدیریت می شود و گزارش پیشرفت پروژه در بازه های زمانی برای کارفرما ایمیل می شود.

سوالات متداول